Loading...
Οι επιτυχόντες2019-02-07T15:15:41+00:00

Τα αποτελέσματα της δουλειάς μας είναι μετρήσιμα: Απόδειξη οι επιτυχίες της τελευταίας πενταετίας!

0
επιτυχόντες το 2018
0
επιτυχόντες το 2017
0
επιτυχόντες το 2016
0
επιτυχόντες το 2015
0
επιτυχόντες το 2014
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2018

ΡΕΚΟΥΜΗ ΧΑΡΑ 38η ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΖΑΡΗ ΜΑΡΙΛΥ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΑΜΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΛΩΝΗ ΕΛΠΙΔΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ
ΛΥΜΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΑΦΕΛΕΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 8η ΑΞΙΩΤΙΚΩΝ (ΣΑΝ)
ΤΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΙΚΑΡΩΝ ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
ΜΑΤΖΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΙΚΑΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΜΟΝΟΓΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΥΓΕΝΙΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΤΣΕ ΜΑΝΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΑΝ .Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΑΡΑΝΤΑΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝ .Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΡΤΑΛΗ ΜΑΡΔΙΤΣΑ 63η ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
ΤΣΕΡΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ &ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΝΤΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ &ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΤΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ &ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΦΑΤΣΕΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ .Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ .Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ- ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΕΤΣΟΒΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΤΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΤΣΕΡΠΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΠΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ .Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΕΜΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΛΙΓΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 69η ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΤΡΙΜΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΕΜΠ
ΡΟΜΠΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΕΜΠ
ΜΠΑΛΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ &ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΤΟΜΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΓΚΟΥΝΤΟΥΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΙΚΙΔΗ ΗΡΩ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΔΡΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΣΙΓΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 31η ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ .Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ .Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΕΡΖΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΚΠΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΚΠΑ
ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΚΠΑ
ΚΟΛΥΔΑΣ ΜΑΝΘΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ
ΡΗΓΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ
ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ
ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 37ος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 23ος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΑΝ. Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΧΤΣΕΒΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΡΙΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΒΕΡΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΣΕΛΙΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΤΣΕΛΗ ΑΘΗΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΜΠΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΠΑ ΙΣΙΔΩΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ος ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΜΟΣ
ΠΛΕΣΣΑ ΑΝΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΜΟΣ
ΤΣΙΑΠΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΥ ΑΡΙΣΤΗ ΧΗΜΙΚΟ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΤΟΜΑΡΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΧΗΜΙΚΟ ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΛΑΔΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΧΑΛΚΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1η ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΜΑΡΑΒΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΕΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ
ΜΑΥΡΟΛΑΜΠΑΔΟΥ ΤΕΝΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΤΖΟΥΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΣΑΪΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΠΑ
ΚΟΛΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ .Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΙΓΑΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ .Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΩΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΠΑ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ
ΣΠΗΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΒΑΖΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΠΕΙ
ΜΠΑΡΚΟΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΠΕΙ
ΡΑΝΤΟΜΣΚΑΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΠΑ
ΦΡΕΝΤΖΑ ΕΦΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΠΑ
ΔΕΣΙΠΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΠΕΙ
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ &ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΔΙΜΤΣΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ
ΛΑΡΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ
ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΝΘΕΜΙΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
ΖΕΚΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
ΧΑΜΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΛΥΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΙΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΑΠΘ
ΡΑΛΛΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΑΠΘ
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΒΟΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ & ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΠΑΝ .Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΚΠΑ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΚΟΥΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2ος ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΟΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΚΙΣΤΑ ΝΤΑΝΙΕΛΑ 11η ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΣΗΜΑΝΤΗΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ &ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΚΟΥΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΛΑΣΚΑΡΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΟΥΔΟΥΜΝΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΛΛΙΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 17η ΛΟΓΟΘΕΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΗΛΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗ ΗΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΟΠΟΝΩΝ ΑΜΑΛΙΑΔΑ
ΤΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΑΡΤΑΣ
ΚΑΠΟ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 58η ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΩΣΤΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΣΩΦΡΟΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΟΥΡΓΗ ΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΓΡΕΒΕΝΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΟΡΦΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΚΟΣΚΙΝΑ ΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΖΟΥΜΑ ΕΛΕΑΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΠΑΦΛΩΡΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΤΙΜΟΘΕΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 40η ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΓΕΡΙΚΗ ΑΓΓΕΛΕΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΣΗΜΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΧΑΛΑΡΗ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΡΕΔΑΡΗ ΜΑΤΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ

ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΗΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΦΟΝΤΑΙΝ ΝΑΤΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΔΙΟΤΙΜΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 10η ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΑΚΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΔΑΝΑΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ,ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΓΛΥΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΑΘΗΤΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΚΑΡΙΠΗ ΣΤΕΛΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΒΡΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΠΛΑΝΙΔΗ ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΣΤΑΜΠΕΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΠΟΥΤΣΙΑΡΑΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ &ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΑΣΑΝ ΝΕΦΕΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ &ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 45η ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΑΝ .Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΕΥΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
ΚΟΥΡΗ ΜΙΝΑ 8η ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΑΛΕΞΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
ΣΙΓΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
ΝΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ .Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΙΝΟΠΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΚΠΑ
ΣΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΔΡΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΡΟΣΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΝΤΙΓΡΙΝΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΕΡΔΗ ΧΑΡΑ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΝ .Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΙΨΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΒΟΥΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ ΑΛΕΞΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΟΦΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΗ & ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΑΝ .Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΘΕΤΙΚΗΣ & TEXNOΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 2017

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΚΡΙΜΙΖΕΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΦΟΥΡΝΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΙΝΩΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΛΑΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΤΖΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΙΑΜΠΟΥΡΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Νοσηλευτικησ εκπα
ΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ
ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 35ος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΡΓΥΡΩ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
ΠΑΤΡΑΣ
ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
ΠΑΤΡΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΟΥΓΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΑΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π
ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π
ΔΗΜΗΤΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π
ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π
ΤΣΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π
ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π
ΚΑΖΑΝΗ ΕΛΕΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π
ΣΤΑΒΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΣ ΜΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΖΥΓΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΖΑΠΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΑΜΟΣ
ΧΑΡΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
ΣΑΜΟΣ
ΚΛΑΔΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗ ΑΡΙΑΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΟΝΤΙΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ & ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΡΑΨΟΜΑΝΙΚΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ & ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΣΕΛΕΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΠΑ
ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΚΠΑ
ΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΚΠΑ
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΤΟΥΝΤΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΓΑΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΧΙΟΣ
ΤΟΥΡΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΧΙΟΣ
ΨΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΧΙΟΣ
ΣΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΩΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΣΤΑΓΙΑ ΚΑΤΙΑΝΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΣΙΑΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΜΟΣ
ΜΑΛΙΩΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΙΚΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΑΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΗΜΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΤΣΑ ΧΗΜΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΕΛΑΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΧΗΜΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΗΜΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 11ος ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΛΕΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΣΑΜΟΣ
ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΧΡΙΣΟΣΤΟΜΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ
ΣΙΨΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΛΟΡΕΝΤΖΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΔΗΜΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΕΙΧΗΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ
ΑΡΝΑΟΥΤΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΞΕΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΤΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΧΙΟΣ
ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ ΔΩΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΛΩΡΟΥ ΒΙΒΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ
& ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
ΤΖΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΛΗΜΕΝΤΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 15ος ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΓΔΙΛΕΛΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΑΝΤΖΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΞ. ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
ΒΑΧΤΣΕΒΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
ΜΑΓΚΑΝΙΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ)
ΜΠΡΑΖΙΤΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΗΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΦΟΥΡΝΙΣΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ- ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΛΛΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΡΟΚΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΤΡΑΠΑΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΕΤΣΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΚΙΚΑ ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΟΦΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΩΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΟΙΒΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΜΠΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΒΙΚΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΔΑΚΑΝΑΛΗ ΜΕΛΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΧΑΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΓΚΛΑΒΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
ΡΟΜΠΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΔΑΓΔΙΛΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΔΕΛΙΟΤΖΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΤΣΟΥΚΑΣ ΤΑΣΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΟΥΦΕΞΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΡΟΚΑΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟΥ
ΤΣΟΛΚΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟΥ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗ ΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΡΕΤΣΙΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΕΜΕΡΤΖΙΑΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 64η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΜΑΤΖΩΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1η ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ & ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΟΛΥΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΑΤΖΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΥ ΓΙΟΥΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΓΕΡΟΣΤΑΘΗ ΜΑΡΙΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΗΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 2017

ΔΡΑΚΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 15η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΠΕΡΓΑΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΤΣΙΩΡΗ ΒΑΛΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΚΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΟΥΚΑ ΘΕΝΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΦΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΞΕΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 10η ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΚΟΝΤΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΗ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΘΕΩΡΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΙΛΑΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΘΕΩΡΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΑΤΣΙΝΙΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΟΥΚΑ ΗΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΣΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΣΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 25η ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΡΑΚΑΚΗ ΦΛΩΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΕΜΕΡΤΖΙΑΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ &ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ-ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΟΥΓΓΙΩΤΗ ΜΙΛΕΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΡΑΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΜΙΧΑΛΗ ΕΛΛΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ & ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΝΤΙΛΑ ΑΝΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 16η ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΝΤΕΡΕ ΕΛΕΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΗΤΣΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 22η ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΘΕΤΙΚΗΣ & TEXNOΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 2016

1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
2 ΚΛΕΝΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
3 ΜΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
4 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ ΜΑΝΤΩ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
5 ΚΑΛΟΥΤΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
6 ΡΑΛΛΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
7 ΣΟΥΜΠΑΪ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
8 ΤΖΟΥΒΑΝΟΥ ΕΙΡΗΛΕΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ
9 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
10 ΦΟΥΡΝΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΙΝΩΑΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
11 ΛΑΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
12 ΣΥΡΙΝΟΓΛΟΥ ΠΛΟΥΤΩ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
13 ΣΙΑΜΠΟΥΡΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΕΚΠΑ
14 ΦΟΥΡΝΟΓΕΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
15 ΧΙΔΙΡΙΑΝ ΑΓΚΟΠ 27ος ΜΗΧΑΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
16 ΜΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
17 ΠΑΝΕΤΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
18 ΔΕΣΠΟΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
19 ΚΡΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
21 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
22 ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
24 ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
25 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
26 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
27 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ ΕΜΠ
28 ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ ΕΜΠ
29 ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
30 ΚΟΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
31 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
32 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
33 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
34 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΠΑ
35 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΜΑΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΠΑ
36 ΤΖΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
37 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΚΠΑ
38 ΡΟΥΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΚΠΑ
39 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
40 ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
41 ΤΖΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
42 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
43 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
44 ΤΣΑΛΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
45 ΧΕΙΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
46 ΝΤΑΛΗΣ ΤΡΥΦΩΝ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
47 ΜΠΟΥΜΠΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
48 ΣΤΑΘΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
49 ΦΑΣΣΕΑ ΜΙΛΕΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
50 ΔΡΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
51 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΒΑΣΩ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
52 ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
53 ΝΤΑΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
54 ΤΑΚΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
55 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
56 ΒΑΣΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 17ος ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
57 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
58 ΚΟΚΟΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
59 ΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΗΜΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
60 ΜΕΤΣΟΒΙΤΗ – ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΧΗΜΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
61 ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ ΧΗΜΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
62 ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΜΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
63 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
64 ΣΙΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
65 ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
66 ΝΙΑΒΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ
67 ΚΑΡΥΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ
68 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ
69 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
70 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
71 ΖΑΠΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
72 ΛΑΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
73 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
74 ΜΑΡΙΖΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ
75 ΠΑΤΣΟΛΙΑ ΟΛΓΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ
76 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ
77 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
78 ΛΥΡΙΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΠΑ
79 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
80 ΜΙΧΑΛΕΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
81 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
82 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
83 ΑΡΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ
84 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ
85 ΚΑΡΑΛΗ ΧΑΡΙΑΝΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΗΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ
86 ΤΖΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ
87 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
88 ΒΙΔΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
89 ΓΚΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΠΑ
90 ΡΙΚΑΝΙΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΠΑ
91 ΛΟΡΕΝΤΖΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΣΠΑΡΤΗΣ
92 ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
93 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
94 ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
95 ΛΥΔΙΟΥ ΕΛΕΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
96 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
97 ΠΙΕΤΑ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
98 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΓΕΩΠΟΠΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
99 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΟΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΕΚΠΑ
100 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΕΚΠΑ
101 ΚΩΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
102 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
103 ΛΑΖΑΡΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
104 ΚΑΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (ΣΜΥΝ)
105 ΜΑΥΡΟΛΑΜΠΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ)
106 ΤΣΑΠΑΡΙΑΝ ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
107 ΝΤΑΒΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
108 ΑΛΕΤΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
109 ΓΥΦΤΕΑ ΑΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
110 ΜΕΡΙΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
111 ΠΥΡΠΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
112 ΤΖΟΥΜΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
113 ΣΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 26η ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
114 ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΛΑΜΙΑΣ
115 ΜΠΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
116 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
117 ΟΛΕΪΝΙΚ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΣΠΑΡΤΗΣ
118 ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
119 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ ΔΩΡΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
120 ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
121 ΛΟΟΥ –ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
122 ΧΑΡΙΤΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
123 ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
124 ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
125 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
126 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΜΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
127 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
128 ΘΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
129 ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
130 ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
131 ΒΑΘΡΑΚΟΚΟΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
132 ΓΙΑΓΔΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
133 ΒΙΔΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
134 ΦΙΛΙΠΤΣΟΥΚ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
135 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
136 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΠΕΙΡΑΙΑΣ
137 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΛΥΔΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
138 ΓΙΟΡΤΑΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
139 ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
140 ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
141 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
142 ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
143 ΔΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
144 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
145 ΚΟΛΥΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
146 ΠΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
147 ΡΑΨΟΜΑΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
148 ΡΕΣΟΥΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
149 ΛΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 19η ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΙΚΗΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
150 ΞΕΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΙΚΗΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
151 ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
152 ΛΟΥΛΟΥΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
153 ΜΠΙΖΑΝ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
154 ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
155 ΜΠΑΒΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
156 ΣΥΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΛΟΓΟΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
157 ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΑΡΕΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
158 ΛΟΥΛΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
159 ΚΟΪΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
160 ΤΣΕΡΓΑΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
161 ΒΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
162 ΜΟΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
163 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
164 ΓΚΟΥΕΝ ΑΘΗΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
165 ΓΩΓΩΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
166 ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
167 ΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
168 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
169 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
170 ΤΖΑΝΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
171 ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
172 ΜΠΑΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 2016

1 ΓΟΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
2 ΚΕΚΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
3 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ ΒΙΛΛΥ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
4 ΜΑΓΚΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
5 ΚΩΤΣΙΑΒΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
6 ΤΣΕΡΕΜΕΓΛΗ ΙΛΥΑ 13η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
7 ΚΟΥΣΚΟΥΜΒΕΚΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
8 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
9 ΚΟΚΟΡΟΜΥΤΗ ΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
10 ΤΣΙΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
11 ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
12 ΓΚΙΖΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
13 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΒΟΛΟΣ
14 ΜΑΓΚΑΝΙΑΡΗ ΕΒΙΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
15 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
16 ΓΑΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΕΚΠΑ
17 ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΕΚΠΑ
18 ΜΠΕΛΕΧΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΕΚΠΑ
19 ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΕΚΠΑ
20 ΤΣΑΚΕΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΕΚΠΑ
21 ΜΠΛΑΒΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΚΠΑ
22 ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠ/ΣΟΣ
24 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΠΕΛΟΠ/ΣΟΣ
25 ΚΑΚΑΒΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
26 ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗ ΦΑΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
27 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
28 ΤΣΟΥΦΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
29 ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΝΑΥΠΛΙΟ
30 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3η ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
31 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
32 ΚΑΡΕΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 6ος ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
33 ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
34 ΑΡΜΟΥΤΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
35 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
36 ΣΦΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΘΕΤΙΚΗΣ & TEXNOΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 2015

1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΔΗΜΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
2 ΔΑΒΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
3 ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ος ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
4 ΤΑΣΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
5 ΑΛΜΠΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
6 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
8 ΜΙΧΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ
9 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
10 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
11 ΚΑΡΑΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
12 ΚΟΚΚΙΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
13 ΚΟΝΤΕΛΑ ΑΛΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
14 ΚΟΥΒΑΚΑ ΤΑΤΙΑΝΝΑ 23η ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
15 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
16 ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
17 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
18 ΚΩΤΣΙΑΒΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
19 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
20 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
21 ΠΑΝΕΤΣΟΣ ΦΩΤΗΣ 3ος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
22 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
23 ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
24 ΞΟΥΡΑΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
25 ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
26 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΒΟΛΟΣ
27 ΤΗΛΕΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ
28 ΑΦΟΥΞΕΝΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΗΛΕΚΤΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
29 ΧΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
30 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
31 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΒΟΛΟΣ
32 ΔΑΝΑΛΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
33 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
34 ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ ΕΜΠ
35 ΠΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
36 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
37 ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
38 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΚΠΑ
39 ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΚΠΑ
40 ΡΟΚΑΝΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗ
41 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗ
42 ΜΙΧΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΑΜΟΣ
44 ΚΑΦΙΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑΠΕΙ
45 ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 12η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑΠΕΙ
46 ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑΠΕΙ
47 ΚΑΡΝΑΧΩΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ
48 ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 34ος ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΠΕΙ
49 ΚΕΤΣΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
50 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
51 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
52 ΣΙΜΙΤΣΟΓΛΟΥ ΑΒΡΑΑΜ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
53 ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
54 ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
55 ΚΟΥΡΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
56 ΡΑΦΕΛΕΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 4η ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
57 ΡΕΒΕΝΑ ΜΕΛΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
58 ΚΥΡΙΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
59 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
60 ΣΟΦΑΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
61 ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
62 ΒΡΟΝΤΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΦΥΣΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
63 ΚΡΟΥΣΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
64 ΜΠΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
65 ΚΑΒΡΕΝΤΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΗΜΕΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
66 ΜΕΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΗΜΕΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
67 ΡΟΥΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΗΜΕΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
68 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΠΕΙ
69 ΝΤΕΛΕΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
70 ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ
71 ΘΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ
71 ΜΑΚΡΗΣ ΑΡΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ
72 ΚΑΡΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
73 ΒΛΑΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
74 ΚΥΡΙΜΗ ΑΓΑΠΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
75 ΣΙΟΚΟΡΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
76 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΠΕΙ
77 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑ
78 ΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
79 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
80 ΜΟΤΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
81 ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
82 ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ
83 ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ
84 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ
85 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ
86 ΣΙΑΜΠΟΥΡΔΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗ
87 ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
88 ΚΑΡΙΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
89 ΑΚΡΩΤΗΡΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
90 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΑΝΤΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΟΕ
91 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
92 ΚΑΠΤΑΝΗ ΝΑΤΑΛΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑ
93 ΚΩΣΤΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
94 ΜΑΚΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
95 ΧΑΡΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
96 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
97 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
98 ΔΗΜΗΤΡΕΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΟΙΚΙΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
99 ΧΑΛΚΙΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑ
100 ΚΛΕΝΙΑΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
101 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
102 ΚΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΚΑΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
103 ΚΑΖΟΛΕΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΚΑΡΩΝ ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
104 ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
105 ΜΠΟΖΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
106 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
107 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
108 ΖΑΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
109 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
110 ΞΕΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
111 ΚΛΗΜΕΝΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
112 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
113 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
114 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
115 ΑΛΙ ΙΩΣΗΦ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
116 ΚΛΩΝΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
117 ΠΑΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
118 ΖΕΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
119 ΠΟΛΥΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
120 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
121 ΓΥΦΤΕΑ ΑΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
122 ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
123 ΝΤΕΝΕΖΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
124 ΖΑΓΑΡΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
125 ΜΠΕΡΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
126 ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 13ος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
127 ΑΥΛΟΓΗΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
128 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ
129 ΜΑΥΡΑΕΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
130 ΑΛΑΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
132 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
133 ΠΑΝΤΕΛΕΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
134 ΔΑΓΔΙΛΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
135 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΛΑΜΙΑΣ
136 ΠΕΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
137 ΣΙΜΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
138 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ ΧΡΥΣΑΪΛΙΔΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
139 ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
140 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΘΕΜΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
141 ΜΟΙΡΑ ΑΓΝΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΑΘΗΝΑ
142 ΚΟΛΥΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
143 ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
145 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
146 ΠΕΡΡΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
147 ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
148 ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
149 ΚΛΑΜΠΑΤΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
150 ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
151 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
152 ΔΟΥΚΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΗΡΗΣΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
153 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑ
154 ΜΕΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
155 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
156 ΦΥΡΙΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
157 ΦΛΩΡΟΣ ΑΡΗΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 2015

1 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
2 ΜΑΡΟΥΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
3 ΠΑΡΡΗ ΧΡΥΣΑΛΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
4 ΑΓΓΕΛΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
6 ΔΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
7 ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
8 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
9 ΘΩΜΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
10 ΛΕΦΑΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
11 ΣΤΡΟΥΒΑΛΗ ΜΑΡΙΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
12 ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
13 ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
14 ΒΑΡΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
15 ΑΣΠΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΚΠΑ
16 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΚΠΑ
17 ΚΟΚΚΑΛΗ ΕΥΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΚΠΑ
18 ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΚΠΑ
19 ΛΑΒΑΣΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
20 ΑΛΕΡΤΑ ΕΥΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΣ
21 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
22 ΛΙΑΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟ
23 ΦΡΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
24 ΜΟΡΦΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
25 ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΑΡΙΣΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
26 ΚΟΣΜΑΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟ
27 ΠΕΡΓΑΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 32η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟ
28 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
29 ΓΚΟΥΕΝ ΑΝΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
30 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ
30 ΔΕΛΗΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
31 ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΚΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
32 ΝΤΑΡΑΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ KΡΗΤΗΣ
33 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΥΛΟ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
34 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
35 ΓΚΙΩΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
36 ΝΤΑΪΟΓΛΟΥ ΦΑΙΔΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
37 ΛΥΜΠΕΡΗ ΖΩΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟ
38 ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
39 ΑΓΓΕΛΗ ΣΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΣΕΡΡΕΣ
40 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΕΚΠΑ
41 ΓΑΒΡΗΛΟΥ ΜΑΡΩ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑ
42 ΓΙΑΝΝΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
43 ΣΓΑΡΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΣΠΑΡΤΗΣ
44 ΔΗΜΑΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
45 ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΛΟΥ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗ- ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
46 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
47 ΜΑΝΚΑΡΙΟΥΣ ΦΩΤΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
48 ΒΕΣΙ ΑΝΕΤΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
49 ΚΟΚΟΡΟΜΥΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
50 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
51 ΚΙΝΤΩΝΗ ΘΑΛΕΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΗΝΑΣ
52 ΣΙΟΚΟΡΕΛΗ ΕΡΑΤΩ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
53 ΑΒΔΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
54 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
1 ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
2 ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
3 ΤΣΟΠΛΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗ
4 ΓΕΡΟΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ
5 ΤΣΑΓΚΑΛΙΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ
6 ΦΟΥΡΝΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ
7 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9 ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
10 ΒΡΑΧΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
12 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
13 ΔΕΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
14 ΦΟΥΡΝΟΓΕΡΑΚΗ ΝΙΟΒΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
15 ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1ος ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
16 ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
17 ΛΟΡΕΝΤΖΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
18 ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2ος ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
19 ΓΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΕΜΠ
20 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΤΙΜΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
21 ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
22 ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
23 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ ΕΜΠ
24 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΚΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
25 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
26 ΜΑΚΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
27 ΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ &ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗ
28 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΚΠΑ
29 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΚΠΑ
30 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ-ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΣΟΦΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΚΠΑ
31 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΚΠΑ
32 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑΠΕΙ
33 ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΛΑΜΙΑ
34 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ
35 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗ
36 ΚΥΚΑΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
37 ΖΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
38 ΚΟΥΝΤΖΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΚΙΩΝΑΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
39 ΜΠΙΘΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
40 ΝΤΑΒΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
41 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
42 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΧΙΟΥ
43 ΣΤΟΥΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
44 ΔΕΛΙΟΤΖΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
45 ΚΑΛΗΘΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
46 ΤΣΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
47 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΔΑΦΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
48 ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
49 ΤΑΚΤΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
50 ΜΙΧΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
51 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
52 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
53 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΦΑΙΔΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
54 ΡΕΚΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
55 ΤΟΣΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
56 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΑΜΟΥ
57 ΒΑΣΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
58 ΚΟΝΤΟΓΟΥΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
59 ΠΕΤΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
60 ΤΖΙΡΙΤΑΣ ΝΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
61 ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
62 ΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ
63 ΜΑΚΡΗ ΝΑΝΤΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
64 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
65 ΑΝΑΔΡΑΝΙΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗ
66 ΡΑΜΠΑΒΙΛΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
67 ΓΚΙΤΕΡΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
68 ΤΖΙΝΤΗ ΕΥΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
69 ΚΟΤΤΑΣ ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
70 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ
71 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΠΑ
72 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΠΑ
73 ΑΛΠΑ ΦΑΙΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΠΑ
74 ΑΓΓΕΛΗ ΣΑΣΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΠΕΙ
75 ΡΕΒΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΠΑ
76 ΜΑΛΑΓΑΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ
77 ΤΣΑΚΑΛΔΗΜΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑ
78 ΚΟΡΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
79 ΑΡΦΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ
80 ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑ
81 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
82 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΘΗΝΑ
83 ΠΙΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΗΝΑ
84 ΣΦΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΗΝΑ
86 ΤΣΙΩΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΗΝΑ
86 ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΤΑΤΙΑΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
87 ΝΙΦΟΡΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΘΗΝΑ
88 ΠΑΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
89 ΠΟΜΜΕΡ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ
90 ΚΕΤΣΕΛΙΔΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
91 ΤΣΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
92 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΗΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
93 ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΕΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
94 ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
95 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
96 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
97 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
98 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
99 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑ
100 ΜΟΥΡΑΜΠΕΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
101 ΤΖΟΥΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ
102 ΡΕΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ΣΤΥΑ
103 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΣΝΔ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
104 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ(ΣΝΔ) ΜΑΧΙΜΟΙ
105 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
106 ΤΣΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
107 ΑΥΛΟΓΗΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
108 ΜΠΟΖΙΟΣ ΦΩΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΣΕΡΡΕΣ
109 ΓΚΟΔΡΑ ΦΑΙΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
110 ΘΥΜΑΡΑ ΟΛΓΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΙΓΙΟ
111 ΜΑΝΙΑΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΙΓΙΟ
112 ΑΡΚΟΥΛΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
113 ΓΚΙΟΝΙ ΜΑΡΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
114 ΜΕΜΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
115 ΒΕΡΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ ΤΕΙ
116 ΚΑΚΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
117 ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΕΦΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ -ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗ (ΣΗΤΕΙΑ)
118 ΒΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
119 ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
120 ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
121 ΣΟΦΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ
122 ΜΑΝΕΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε ΑΘΗΝΑ
123 ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕ ΑΘΗΝΑ
124 ΓΙΑΣΗΜΑΚΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ
125 ΑΛΙ ΣΑΡΑ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ
126 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ
127 ΡΑΠΤΗ ΙΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ
128 ΜΠΡΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
129 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
130 ΜΠΑΜΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
131 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΛΑΜΙΑ
132 ΤΕΡΕΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΛΑΜΙΑ
133 ΡΑΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ(ΚΙΑΡΑ) ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
134 ΝΤΙΡΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ.ΚΑΙ ΜΗΧ.ΤΟΠ. ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
135 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ
136 ΤΣΙΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
137 ΓΚΙΩΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
138 ΤΖΟΥΡΟΥ ΧΑΡΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
139 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΜΑΡΟΥΣΙ
140 ΡΟΥΣΟΥΝΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
141 ΣΤΑΦΥΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟ-ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
142 ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟ-ΝΟΜΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
143 ΖΑΧΟΥΛΙΤΗ ΕΛΕΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟ-ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
144 ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΗΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑ ΤΕΙ
145 ΚΟΥΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
146 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
147 ΚΑΝΤΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗ
148 ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ ΝΤΕΝΙΖ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
149 ΚΡΙΤΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ
150 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
151 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
152 ΤΣΙΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
153 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΩΝ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΛΗΞΟΥΡΙ
154 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΒΑΛΑ
155 ΝΤΕΜΙΡΙ ΦΑΜΠΙΑΝ ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2014 ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ

156 ΑΒΡΑΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
157 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
158 ΚΕΚΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
159 ΧΕΛΙΩΤΗ ΖΩΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
160 ΠΕΡΓΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
161 ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
162 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΒΕΛΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
163 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
164 ΜΟΥΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
165 ΝΤΑΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
166 ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
167 TΡΙΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
168 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
169 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΝΑΝΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
170 ΔΑΝΕΖΗ ΧΡΥΣΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΨΥΓΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
171 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΨΥΓΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
172 ΚΟΣΜΑΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
173 ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΚΠΑ
174 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΠΕΝΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΚΠΑ
175 ΔΕΛΑΠΟΡΤΑ ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
176 ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
177 ΚΑΛΠΑΞΙΔΗ ΔΑΝΑΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΚΠΑ
178 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
179 ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
180 ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
181 ΣΚΟΡΔΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
182 ΔΑΝΑ ΕΛΠΙΔΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
183 ΚΟΣΜΑΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ)
184 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
185 ΔΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
186 ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΜΑΡΙΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
187 ΛΥΡΗ ΧΡΥΣΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛ.ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
188 ΑΠΛΑΚΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑ
189 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
190 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
191 ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
192 ΝΤΟΥΚΟΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑ
193 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
194 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟ-ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
195 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΙΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΡΤΑΣ